בדיקת זכאות להחזר מס - Re-Tax

בדיקת זכאות להחזר מס

בדיקת זכאות להחזר מס לשכירים

כמו כל תהליך מורכב גם ביצוע החזר מס הכנסה מתחיל מצעד ראשון – בדיקת זכאות להחזר מס, אז כיצד אם כן ניתן לבצע בדיקת זכאות להחזר מס ? התשובה : בקלות ובמהירות, בדיקה קצרה שאורכה 5 דקות תגלה אם הינך עומד בדרישות להגשת בקשה להחזר מס .

 

בדיקת זכאות להחזר מס – ללא עלות

על מנת להבין מהם דרישות הסף של מס הכנסה והאם הינך עומד בקריטריונים בסיסיים אותם הינך נדרש להציג למס הכנסה יש לענות על שאלון זכאות בסיסי הכולל שאלות בסגנון הבא :

האם מנוכה מס הכנסה מתלוש השכר שלך ? ( למי שלא מנוכה מס לרוב לא ניתן להחזיר מס )

מהו שכרך החודשי ברוטו ? ( גבר ואישה זכאים לנקודות זיכוי שונות בתלוש השכר )

מצב משפחתי ? רווק/נשוי/גרוש וכו׳ ( מס הכנסה מכיר בזוג כיישות אחת ועל כן יש לציין מצב משפחתי )

 

לשאלון המלא לבדיקת זכאות  – כנס כאן

כאשר עושים בדיקת זכאות להחזר מס יש לענות על כל השאלות במלואן ולספק כמה שיותר מידע על מנת לבצע הערכה של החזר מס כפי שיוגש למס הכנסה בסופו של תהליך, כיצד אם כן בבדיקה קצרה ניתן לגלות זכאות או לא ? אין צורך במומחיות גדולה על מנת להבין אם הממצאים יכולים להוביל להגשת בקשה להחזר מס, אך כאשר קיימים הממצאים נדרשת עבודה מקצועית של יועץ/מס רו״ח המתמחים בהגשה של תיק להחזר מס ( חשוב לציין שישנם רו״ח שונים המתמחים בתחומי מס רבים ושונים ולא בהכרח מבינים את מורכבות ההחזרי מס ליחידים/שכירים )

 

רוצים לבצע בדיקת זכאות להחזר מס בעצמכם ? התחילו כאן, לאחר מכן תינתן לכם התשובה אם הינכם עומדת לכם הזכאות להחזר מס, רוצים להיעזר בנציג אנושי שילווה אותכם בשאלון ? השאירו פרטים או התקשרו 03-3728372 ואחד מנציגנו המקצועיים יעמוד לרשותכם בשעות הפעילות .

 

לוגו של וואטסאפ בוא/י נדבר!